Back to Question Center
0

Як стати справді успішним торговцем на Amazon?

1 answers:

Кожен успішний інтернет-продавець, що продає на Amazon, повинен завжди приймати лише обґрунтовані рішення. І коли мова йде про оптимізацію лістингу продукту, його запустять без всіх необхідних ключових слів, що супроводжуються цінним конкурентним розумінням - ніколи не отримає ваш бізнес, що перевозить падіння, до будь-якого позитивного курсу постійного придбання доходу. Отже, давайте подивимося - якщо ви хочете бачити себе великим торговим продавцем на Amazon, що отримує вигоду від постійно зростаючого потоку відвідувачів магазину, саме час вибрати правильний інструмент дослідження ключових слів і, нарешті, отримати оптимізований список ваших продуктів.

Таким чином, у вас буде явно сильніші шанси залишатися на вершині пошуку продукту. У кінцевому підсумку, для збільшення кількості веб-трафіку до вашого списку продуктів Amazon, що потенційно призводить до більш високої конверсії, в свою чергу, посилює загальну популярність на цьому різко конкурентному ринку.

Тепер що?

А нижче я покажу вам, ймовірно, один з найкращих інструментів ключових слів, доступних на відкритому доступі до цих пір. Кожен торговець, що продає на Amazon, повинен знати про це, я впевнений. Зауважте, однак, що я не зацікавлений у популяризації або забороняє Бог натискати будь-який конкретний вид онлайн-програмного забезпечення або інструментів продавця Amazon для комерційних цілей. Просто діючи як хороший самаріан, бажаючий і готовий поділитися деякими з моїх колишніх досвіду оптимізації з вашими хлопцями. Будь ласка, будь ласка, любіть і користуйтеся моїм унікальним рішенням для торгівлі Amazon - SECockpit. Давайте нарешті побачимо, що це таке.

SECockpit

Це перший інструмент дослідження ключових слів Я хочу представляти вас сьогодні. Фактично, SECockpit - це не просто один пошуковий ключове слово. Точніше, це повноцінний онлайн-сервіс, розроблений не тільки для Amazon, але й для оптимізації, ймовірно, будь-якого списку продуктів електронної торгівлі в Інтернеті, так що він буде розглядатися серед найпопулярніших результатів пошуку. Я маю на увазі, що це дійсно широка онлайн-система тягне разом буквально все, що вам може знадобитися, як розумний торговець, що продає на Amazon.

Ось деякі з найсильніших переваг, які мені подобається для власного списку продуктів:

  • швидко формує величезний список потенційно виграючих ключових слів;
  • розуміють основні тенденції пошуку довгострокових покупців та отримують допомогу з цінними пропозиціями;
  • розкривають більше і кращі можливості оптимізації - з конкурентним розумінням ключових слів, які витягуються безпосередньо від провідних продавців у вашій категорії продуктів або ринковій ніші на Amazon;
  • відслідковує поточні рейтинги ключових слів - як продуктивність вашого власного списку, так і найкращий прогрес ваших найближчих супротивників, які вже добре оцінюються для будь-якого конкретного ключового слова або точно націленої довгострокової комбінації;
  • отримують вигоду з дійсно переважних і необмежених аналітичних даних, принаймні через 30-денний пробний період, доступний у відкритому доступі. На жаль, щоб отримати додаткові функції на постійній основі, вам доведеться пройти процедуру підписки та, звичайно ж, заплатити щомісяця готівкою Source .
December 22, 2017