Back to Question Center
0

Чи можу я збільшити рейтинг амазонських продажів за допомогою оптимізації ключових слів?

1 answers:

Коротка відповідь - так, можна збільшити звання Амазонки за допомогою оптимізації ключових слів. Звичайно, коли це обробляється правильним шляхом. Ось чому я збираюся поділитися деякими технологічними знаннями, необхідними для суттєвого збільшення рейтингу продажів Amazon - безпосередньо, використовуючи ваші основні цільові ключові слова в спеціально розробленому бекендальному розділі на сторінці продукту Amazon під назвою "пошукові терміни". "Таким чином, ви зможете отримати набагато більший шматочок пирога, порівняно з тими, що розрізані вашими ненужними опонентами, ігноруючи цю справжню можливість" золотого золота ", щоб збільшити потенціал Амазонки в рейтингу продажів - майже в найкоротші терміни і без зайвих зусиль - інтенсивні роботи. Таким чином, нижче я збираюся показати вам, як структурувати та оптимізувати список Amazon за допомогою його розділу ключових слів.

Поради щодо оптимізації ключових слів

Чи знаєте ви, що існує певний набір правил, викладених компанією Amazon - саме для бекендального розділу вашого списку товарів? Майте все на місці наступним чином, і буде ще одна досить хороша причина для A9 збільшити свій рейтинг Amazon збуту.

 • Ви повинні використовувати лише пробіли, щоб розділити кожне ключове слово у вашому бекендальному розділі з наступного. Я маю на увазі, що будь-які інші символи, як коми або крапка з комою, не дозволяються там.
 • Кожне ключове слово або довга хвоста пошукова фразу повинні бути відформатовані чітким, логічним порядком, щоб вони відображалися повністю читабельним способом. Наприклад, хоча чітке вираження, як "великий червоний килим", чудово, що щось на зразок "червоного великого килима" ніколи не буде корисним для вашого списку товарів.
 • Ви можете використовувати правильні абревіатури (наприклад, назви книг, фільмів тощо. ), а також будь-які інші загальновизнані альтернативи.

Що слід уникати

 • Це може здатися безрадісним, але переконайтеся, що у вас немає ніякої нерелевантної, неточної або відкрито вводящей в оману інформації, що входить до вашої розділ довідкового списку "терміни ключових слів". "Я маю на увазі, що ви ніколи не повинні публікувати список продуктів у неточної категорії предметів, використовувати невідповідну формулювання (поза контекстом), неправильну стать тощо.

 • Використання UPC, позицій ASIN, назв продуктів або будь-якого іншого ідентифікатора елементів сильно небажано, щоб бути помітним для ваших бекендальних ключових слів там.
 • Створення будь-якого надмірно довгого вмісту завдасть вам більшої шкоди, а не збільшить рейтинг Amazon.
 • Використання суб'єктивних слів, таких як "дивовижна якість" або будь-які інші відкриті рекламні слова та вирази, як "найкраща пропозиція", "низька ціна" також не рекомендується.
 • Те саме стосується будь-яких залежних від часу заявок, таких як "на продаж", "наявний новий продукт", "обмежений запас" тощо.
 • Будь-які образливі повідомлення або формулювання виразно образливого характеру сильно заборонені.
 • Цілеспрямоване використання будь-яких імен з помилковими продуктами також є не що інше, як дуже поганою ідеєю (навіть якщо ці неправильно написані слова або вирази є дуже конкурентними ключовими словами).
 • Включення будь-яких варіантів написання, таких як форма однини / множини чи різні способи капіталізації, ніколи не підраховуватимуться на вашу користь Source .
December 22, 2017