Back to Question Center
0

Як правильно оцінити Amazon і стати успішним продавцем там?

1 answers:

Давайте постанемо перед цим - якщо ви хочете зрозуміти, як правильно оцінити Amazon як дійсно успішного продавця, вам слід прийняти таке твердження як належне. Я маю на увазі, що занадто багато членів електронної комерції та спільноти SEO (і навіть великі продавці) часто ігнорують величезні можливості - зосереджуючись лише на пошуковій системі Google. Звичайно, це світовий пошуковий гігант. Але справа в тому, що, якщо ви продаєте на Amazon, цей тісний інтернет-ринок має бути набагато важливішим для вас, а не щось інше. Чому? Головним чином тому, що коли мова йде саме про пошук продуктів, що продаються, Amazon має щось приблизно в три рази більше обсягу пошуку. Вражаюче, чи не так? Таким чином, нижче я збираюся поділитися практичними знаннями, щоб ви знали, як правильно оцінювати Amazon, щоб остаточно стати справді успішним роздрібним торговцем, який продає там.

Як правильно розмістити на Amazon

Перш за все, розглянемо ключові відмінності між рейтингом у основних пошукових системах (як-от Google) і як ранжувати на Амазонці - прийняті за масштабами.

Перетворення та задоволення користувачів

Перш за все ключовим моментом різноманітності між Google і Amazon є те, що основна пошукова система призначена, головним чином, для продажу оголошень, що дає вам швидкі відповіді та зробити це розумним щоб повернутись за повторний пошук, щоб ви виконували більше пошуків, а в кінцевому підсумку - давали більше кліків на рекламу. Як результат, показники успіху в Google обертаються в основному за середнім часом відвідування кожного користувача, а також про швидкість переходів. У той же час, однак, Amazon більше сфокусований на збільшенні прибутку чи валової маржі за кожним покупцем запиту на певний товар, що продаються там. Це означає, що Amazon, швидше за все, змінює свої результати пошуку, щоб більше потенційних клієнтів успішно перетворювалися в реальних покупців. Тому, якщо ви хочете знати, як продати більше на Amazon - вам слід зосередити увагу на покращенні конверсії, перш за все. Просто тому, що з точки зору алгоритму розстановки пошуку A9, отримання більшої кількості конверсій означає надання додаткових коштів на комерційну платформу Amazon eCommerce.

Амазонські фактори продуктивності та відповідності

Найчастіше головні фактори рейтингу на Amazon розділені на дві різні категорії - фактори продуктивності та фактори релевантність. І ось ми, нарешті, підійшли до кінця - ви повинні чітко визначити різницю між цими двома факторами, щоб зрозуміти, як правильно оцінювати Amazon.Ось вони.

  • Фактори продуктивності - все про основні фактори продуктивності (сам коефіцієнт конверсії, а також ціна продукту та зображення) насправді не надто складний. Простіше кажучи, кожен з цих факторів дасть потужний сигнал Amazon, що ваш продукт, швидше за все, добре продаватиметься, коли буде добре.
  • Фактори відповідності - ця категорія означає основні поля списку сторінок продукту, які використовує A9, щоб визначити, чи є ваш продукт справді релевантним для пошуку користувача. Нижче наведено основні елементи вашого списку, які визнаються основними факторами релевантності: назва продукту, марка, список точок куль, опис продукту, загальні умови пошуку, ім'я продавця, налаштування, щоденний процес, поля фільтрів, відгуки клієнтів, як як і ваш загальний рейтинг збуту Source .
December 22, 2017