Back to Question Center
0

Semalt: Скидання даних за допомогою Javascript

1 answers:

Як CSS та HTML, JavaScript допомагає очистити дані в кілька хвилин і на регулярній основі надає корисну інформацію програмістам і розробникам. Більшість сайтів і блогів використовують JavaScript. Драйвери JavaScript вбудовані в різні веб-скарбні програмне забезпечення та рамки і володіють багатьма функціями. Найбільш відомі структури розглядаються нижче.

1. Лабораторії "Кімоно":

Щоб отримати вигоду від "Кімоно Лабс", вам потрібно вивчити як C ++, так і JavaScript.Це відома веб-лом програма, придатна для програмістів і розробників. Кімоно оснащений багатьма функціями та зберігає наші дані, не перешкоджаючи його спрацюванню. Після встановлення та активації, компанія Kimono Labs зможе відшліфувати ваші дані за лічені хвилини та забезпечити точні результати. Він завантажуватиме інформацію у форматах CSV та JSON і використовує API для створення та збереження якісних веб-сторінок. Кімоно працює досить швидко і може зруйнувати дані з торгових сайтів та RSS-каналів.

2. Frame JSON:

За допомогою JSON Frame ви можете витягувати дані з файлів JSON і CSV. Також зручно переглядати інформацію з HTML-документів і файлів PDF. Також ви можете скористатись цією системою JavaScript для навігації за допомогою різних веб-сторінок. Він виконує своє завдання швидко і з великою точністю, заощаджуючи певний час і енергію.

3. Screen Scraper:

За допомогою Screen Scraper ви можете виконувати різні складні завдання, включаючи точне вилучення даних, всього за три хвилини.Це один з найкращих і найбільш повних систем JavaScript на сьогоднішній день. Екранний скребок можна використовувати тільки тоді, коли у вас є чудові навички програмування та достатні знання JavaScript, Python та C ++. Крім того, ви повинні мати базові знання про XML та HTML, щоб отримати користь від цієї структури. Це скроєть інформацію з HTML-документів, і ви можете протестувати цю службу за допомогою Citrix або іншої аналогічної платформи. Після скачування та інсталяції Screen Scraper буде обробляти цілий ряд завдань одночасно. Він підходить як для малого, так і для середнього бізнесу. Вам просто потрібно мати базові навички кодування, щоб краще використовувати цю раму.

4. Uipath:

Ця рамка JavaScript спеціалізується на розробці різних програм автоматизації і підходить для підприємств та веб-майстрів.Uipath також використовується не-кодерів і не вимагає вивчення будь-якої мови програмування, окрім JavaScript. Деякі з його відмінних особливостей - навігація по сторінках, видалення PDF-файлів і копання через спалах. Вам просто потрібно відкрити майстра та виділити інформацію, яку ви хочете почесати. Uipath буде отримувати дані на основі ваших вимог та очікувань. Ми можемо додати скільки завгодно веб-сторінок до такої схеми зчитування.

5. Імпортувати. io:

Це безкоштовна програма для настільних комп'ютерів, яка допомагає викреслювати інформацію з потрібних веб-сторінок. Імпортувати. Io - це всеохоплююча система JavaScript, придатна для підприємств, програмістів та не програмістів. Це не тільки скребкові дані r, але також гусеничний, який може зачищати до двох тисяч веб-сторінок за три хвилини Source .

December 22, 2017