Back to Question Center
0

Особливості програми Semtal - це програма для скарпера, про яку слід знати

1 answers:

Програма скрепера автоматично витягує дані або вміст з різних веб-сторінок. Він може легко прочитати документи HTML, PDF-файли та текстові документи, а також видаляти корисну та значущу інформацію відповідно до наших вимог. Розробники використовують програми скрепера для виконання різних завдань. Вони спрямовані переважно на динамічні веб-сайти та сайти соціальних мереж, щоб отримати корисну інформацію та конвертувати її у зручному для читання форматі. У Інтернеті існують сотні-тисячі програм очищення, і всі вони мають відмітні особливості та властивості.

Тут ми обговорили найдивовижніші характеристики, які повинна мати програма скрепера.

1. Витяг даних у різних потоках:

Переконайтеся, що програма, яку ви вибираєте, може отримувати інформацію в різних потоках і одночасно виконувати декілька завдань. Імпортувати. Лабораторії io і Kimono - це дві служби зламання, які використовуються для сканування веб-сторінок та збору даних. Вони запускають кілька потоків і роблять ваш веб-переглядач незрівнянним. Ви можете очистити дані від до 30 веб-сторінок і заощадити час та енергію. Якщо ваша програма забезпечує чудову продуктивність, ви можете вибрати його, щоб очистити потрібні дані.

2. Швидко завантажуйте веб-сторінки:

Це одна з найбільш відмінних рис, яку має мати програма для скрепера. Якщо він завантажує ваші веб-сторінки з високою швидкістю, ви повинні вибрати його миттєво. ParseHub - це корисна служба сканування, яка отримує інформацію з різних сайтів і створює якісні результати для своїх користувачів. Він також створює асинхронні запити, такі як AJAX, і полегшує роботу. Така програма корисна для підприємств та програмістів. Ви можете витягувати вміст з різних HTML-документів і файлів PDF, а також направити кілька зображень і відеофайлів.

3. Отримайте інформацію з сайтів соціальних мереж:

Легко збирати та дезактивізувати дані з динамічних сайтів, інформаційних центрів та туристичних порталів. Але якщо програма скрепера може отримати та витягти інформацію з Facebook, LinkedIn та Twitter, ви повинні спробувати це. Easy Web Extract - це потужний скребок, який дозволяє користувачам-початківцям легко та зручно збирати інформацію з соціальних мереж. Він також може працювати з різними спільнотами Facebook і виконувати важливі дані з LinkedIn для своїх користувачів.

4. Автоматизує проекти в будь-який час:

Хороша програма для скрепера автоматизує проекти своїх користувачів та заощаджує їх час та енергію. Octoparse - чудовий варіант для програмістів та підприємств. Ви можете запланувати свої проекти з вилучення даних або дозволити цій службі виконувати веб-лом завдань самостійно. Він сумісний практично з усіма веб-переглядачами та операційними системами, включаючи Windows, Linux і Mac.

5. Експортувати дані в будь-який формат:

За допомогою програми Extractor Link Extractor і Link Extractor ви можете не тільки витягувати бажані дані, але й експортувати їх у свій улюблений формат. В основному він підтримує CSV, XML, Access, HTML, SQL Server і MySQL і забезпечує точні та надійні результати. Ми також можемо передавати результати будь-якому місцю призначення бази через ODBC-з'єднання. Він підходить для малого та середнього бізнесу та приваблює велику кількість веб-сторінок одночасно Source .

December 22, 2017