Back to Question Center
0

Чи можу я отримати пораду від фахівця з лістингу Amazon?

1 answers:

Більшість з нас (не кажучи кожен фахівець з переліку Amazon) знає, що це справді переповнене інтернет-ринок є по суті гігантською пошуковою системою продукту. І справа в тому, що Amazon, мабуть, є найбільшим місцем цього особливого роду, який коли-небудь знайдений в Інтернеті. Це означає, що загальний рівень ринкової конкуренції є дуже суворим і навіть насильницьким. Отже, як вижити під таким недружним станом справ, що панує над інтернет-магазином Amazon? Що ж, я вважаю, що ключ до комерційного успіху на Amazon безпосередньо залежить від оптимізації вашого списку продуктів для правильних цільових ключових слів, так що ви можете краще дізнатись про пошук в цьому каталозі в Інтернеті.Нижче наведено кілька розумних висловлювань та розумних ідей від експерта з переліку Amazon, які дозволять вам оптимізувати сторінку на новий рівень.

Оптимізація Поради та прийоми від експерта з лістингу Amazon

Перш за все, давайте подивимося - оптимізація вашого списку продуктів - це постійний процес, який, ймовірно, ніколи не прийде до кінця. Я маю на увазі, що Amazon Best Sellers і його загальний підрахунок рейтингу продуктів насправді базуються на загальних показниках торгівлі, а також правильний спосіб оптимізації списку товарів для пошуку предметів. І справа в тому, що цей початковий розрахунок рейтингу постійно переглядається так, що він оновлюється щогодини і відображає кожну недавню історію продажу кожного продукту, що продаються там. І ось деякі важливі підказки та хитрощі, які будуть відомі не лише кожному експерту з переліку Amazon, але й кожному амбіційному торговцю в Інтернеті, який пропонує будь-який тип предметів для продажу. Отже, ось що ви повинні знати про оптимізацію списку продуктів Amazon, коротко.

Взагалі, у вас є щось близько 50 символів для заповнення кожного з ваших п'яти полів пошуку. І найголовніше - мудро використати ці межі персонажа та роблять все можливе, щоб створити як можна більше унікальних довгих пошукових термінів.

Індивідуальні пошукові слова (не фрази)

Релевантність є одним з основних факторів рейтингу пошуку, відомих кожній Amazon. Зауважте, однак, що ступінь точного відповідності тексту також є сильним фактором рейтингу (на основі офіційних рекомендацій Amazon).

Ось інші потужні чинники (окрім точного відповідності текстових запитів), які враховуються за алгоритмом рейтингу пошуку A9:

1. загальна історія продажів;

2. найсучасніший прогрес продажів (щомісяця, тижневика тощо. );

3. конкурентоспроможна ціна та вибір продукції;

4. поточна наявність.

Пошукові терміни з довгими хвостами

  • Не витрачайте часу та зусиль на повторне використання будь-яких довгих хвостів або окремих пошукових термінів, вже включених у ваш товарний заголовок, а також списку кульових точок на вашій сторінці продукту.
  • Не соромтеся враховувати будь-які відповідні синоніми та різні комбінації ключових слів LSI, які потенційно можуть використати багато живих покупців, які шукають той самий продукт.
  • Вам краще уникати використання лапок, оскільки це скоротить вашу вже обмежену довжину для кожного розділу сторінки продукту.
  • Не турбуйтеся будь-якими ознаками пунктуації, сингулярними / множинними, а також будь-якими подібними варіантами формулювання - Amazon вважає, що такі зусилля можуть бути безглуздими, оскільки його пошукова система зазвичай аналізує ці комбінації Source .
December 22, 2017