Back to Question Center
0

Чи можу я швидко оптимізувати список моїх Amazon для ключових слів, натискаючи себе на найпопулярніші елементи пошуку?

1 answers:

Якщо ви хочете налаштувати себе на успіх, ви повинні позиціонувати та оптимізувати список Amazon для основних цільових ключових слів (я. е. , ті самі ключові слова та довгі хвости комбінації, які найчастіше використовуються для пошуку продукту). Але як правильно знайти потрібні ключові слова та оптимізувати список найкращих способів розміщення Amazon? Річ у тому, що так само, як і в Search Engine Optimization (SEO), для оптимізації вашого списку Amazon ви повинні вибрати ключові слова в найвищому запиті пошуку (я. е. , великий обсяг пошуку), відповідно до адекватного рівня конкуренції ключових слів (i. е. , відносно легко оцінити). Ось чому перед цим вам доведеться вибирати правильний інструмент ключового слова. А нижче я збираюся показати вам деякі практичні схеми для вас, щоб оптимізувати список Amazon для правильних ключових слів і використовувати правильний інструмент з перевіреною ефективністю. Отже, давайте заглибитися!

Почати з Google Планувальник ключових слів

Серйозно, цей основний інструмент дослідження ключових слів добре знає практично всі експерти SEO можуть допомогти вам багато чого, щоб оптимізувати список Amazon для правильних ключових слів. Точніше, я рекомендую використовувати Google Планувальник ключових слів, перш ніж щось інше - просто, щоб мати велику картину ключових слів цільового продукту та довгих пошукових фраз. Таким чином, ви зможете зрозуміти всі глобальні тенденції їх використання - не тільки на самому Амазонці, але й за допомогою інших аналогічних ринків, таких як eBay, Walmart, Alibaba Store тощо.

Оптимізація лістингу Amazon за допомогою професійного інструменту

Після того як ви отримали велику картину основних цільових ключових слів, пора їх перевірити в дії. Я маю на увазі, що вам доведеться вибрати хороший інструмент дослідження ключових слів, спеціально розроблений для оптимізації лістингу Amazon. Серед інших, я можу рекомендувати використовувати наступні - KeywordTool. io і JungleScout. Я протестував їх обох, щоб оптимізувати свій власний список Amazon для основних цільових ключових слів. Нижче дайте короткий огляд для кожного з них.

Ключове слово. Io

Це чудовий інструмент для подальшого руху з деякими чудовими ідеями щодо ключових слів. Подібно до Планувальника ключових слів Google, все, що вам потрібно, - це ввести своє цільове ключове слово - і отримати допомогу з масивним списком пов'язаних пошукових термінів, які використовують живі покупці, які шукають той самий товар або товар. Більше - KeywordTool. io виявився справді чудовим, особливо коли мова йде про пошук найперспективніших комбінацій комбінацій ключових слів. Пам'ятайте, що параметр автозаповнення Amazon не завжди може допомогти вам з цими виразами, тому використання цього спеціально розробленого інструмента дослідження ключових слів може стати справжнім порятунку для кожного починаючого продавця на Amazon.

JungleScout

І тут, нарешті, ми підійшли до справи - справа в тому, що ні Планувальник ключових слів, ні KeywordTool, насправді не допомагають зрозуміти, напевно, найважливіше з них - точно, які ключові слова більше схильні генерувати більше продажів на Amazon. Ось чому я рекомендую використовувати JungleScout, щоб визначити, як вигравати кожне конкретне ключове слово для цілей, або, можливо, довгострокове вираження. Або ви також можете використовувати його лише для перехресного посилання. У кінцевому підсумку, щоб провести остаточний огляд кожного потенційно перспективного ключового слова та відчувати себе напевно, чи є воно обов'язковим для оптимізації переліку Amazon, чи ні Source .

December 22, 2017