Back to Question Center
0

Як покращити продаж Amazon для мене як новачка-продавець там?

1 answers:

Amazon - справжній "бегемот" сучасних інтернет-роздрібних продажів. Він був досить дивним, тим, що було спочатку розроблено та запущено як Інтернет-книгарня (більше 20 років тому), тепер розглядається як щось напевно більше. Чи можете ви уявити собі більше 110 мільйонів візитів, які очікують покупці за цією дійсно переповненим ринком? Саме тому кожен сучасний роздрібний торговець хоче знати, як покращити свої поточні продажі Amazon ще більше.

Що вони повинні знати? Як покращити продаж Amazon з більшим рухом до своїх магазинів? Які категорії товарів зараз є найбільш прибутковими? І так далі. Що стосується вас, будучи новим продавцем на цій дійсно крихітній рівень конкуренції на ринку, що регулюється там, питання про те, як покращити продажу Amazon не підходить. Чому? Просто тому, що без достатніх знань і пробних і перевірених практичних навичок практично неможливо вижити на цьому тісному ринку. Ось чому внизу я збираюся показати вам, як покращити продажі Amazon, і перемістити список продуктів у верхній частині пошуку продукту, навіть якщо ви все ще відчуваєте себе новачковим підприємером, який продає там вперше.

Як покращити продаж Amazon - Дуже основи для початківців

Враховуючи, що Amazon в основному зосереджується на забезпеченні хорошого шопінгу, не дивно, що існує сукупність обов'язкових правил для кожного продавця дотримуватися. Все просте - якщо ви не дотримуєтесь їх, то ви можете легко заборонити вести свій роздрібний бізнес там (у гіршому випадку, ви також можете отримати постійну заборону). Отже, якщо ви не хочете прочитати всю політику продавців Amazon, ось що потрібно звернути саме на вашу точну увагу. Не для покращення продажів на Amazon, але принаймні, щоб вижити там і почати рухати шлях до вашого комерційного успіху як провідного продавця у вашій категорії продуктів.

Основний набір правил Amazon

  • Ви завжди повинні відповідати умовам доставки, зокрема термінами доставки.
  • Підтримка хороших оцінок продуктів та позитивних відгуків клієнтів - це, напевно, єдиний спосіб встановити себе як успішного роздрібного продавця на Amazon, щоб, нарешті, стати справжнім великим продавцем, який варто купувати.
  • Спілкуйтеся з клієнтами в реальному часі. Оперативна відповідь на будь-який негативний відгук, а також відповідь на запитання клієнтів, які стосуються вашого сервісу, не більше, ніж протягом 24 годин - це не люкс. Це загальноприйнята практика підтримки клієнтів, яку слід дотримуватися кожному активному інтернет-магазину, який продає там.
  • Загальна інформація про відстеження завжди повинна бути надана разом з кожним клієнтом, що купує з вами на Amazon.
  • Кожен виріб, який ви маєте на продаж, повинен мати набір переконливих зображень, які демонструють кожну сторону свого повсякденного використання та загальні засоби обслуговування. Зауважте, однак, що принаймні одне зображення продукту ПОВИНЕН мати білий фон Source .
December 22, 2017