Back to Question Center
0

Чи розумно найняти консультанта з продажу Amazon?

1 answers:

Інтернет-продавці, які мають досвід роботи в галузі електронної комерції, часто стикаються з проблемами при запуску продуктів на Amazon. Як відомо, ця теорія відрізняється від практики. Ось чому, як правило, недостатньо для вивчення теорії з посібників та навчальних посібників Amazon. Вам потрібен хтось, хто знає, як система рейтингової системи Amazon працює з перших рук. Саме тому розумно шукати експертну консультацію.

Основними причинами, через які торговці Амазонки шукають консультантів з продажу, включають:

  • продавці не хочуть залишити свої гроші на столі через низький відсоток трафіку, що надходить до них перелік;
  • торговці не мають присутності на Amazon і хочуть, щоб їх продукція була видимою потенційним клієнтам;
  • , якщо вже існуючі продукти Amazon продаються іншими компаніями та торговельними посередниками;
  • , коли торговці усвідомлюють, що вони не виконують, як це може бути.

Всі ці питання можуть бути вирішені. Тим не менш, вам потрібно витратити якийсь час на дослідження та аналіз ваших поточних рейтингів Amazon. Тоді вам потрібно побудувати поетапну маркетингову кампанію, впроваджувати численні інструменти та оптимізаційні трюки. Це вимагає певних спеціалізованих знань та досвіду.

Є різні плюси та мінуси управління власним каналом Amazon. Проте всі вони сходять до тих самих двох принципів бізнесу - часу і грошей. Вам потрібно витрачати більше часу на побудову маркетингової кампанії самостійно. Тоді ви думаєте, скільки грошей ви можете заробити за допомогою добре оптимізованої лістингу Amazon. Однак, все-таки, вам потрібно розрахувати, скільки грошей ви можете втратити через те, що ви кидаєте реалізацію всіх стратегій оптимізації для вашого бізнесу Amazon. Існує немає середнього поля між часом і грошима, коли справа доходить до розвитку бізнесу. Саме тому більшість компаній вирішили покладатися на професійних консультантів з продажу Amazon, щоб заощадити свій час і гроші.

У цій статті ми обговоримо основні причини, чому краще співпрацювати з консультантом з продажу Amazon, ніж керувати вашим бізнесом самостійно.

Основні причини найму консультанта з продажу Amazon

Співпрацюючи з експертом з продажу Amazon, ви можете пропустити криву навчання

Є безліч процесів, шаблонів та індивідуальних підходів Професійні консультаційні групи використовують, щоб допомогти клієнтам запускати та оптимізувати свою продукцію на Amazon. Більшість з цих процедур ніколи не обговорювалися наперед. Таким чином, ви не зможете знайти будь-яку інформацію, пов'язану з нею в Інтернеті. Багато хто з цих методів виконується лише один раз під час процесу оптимізації або у випадку, коли щось не так. Вам не потрібно вдаватися в подробиці кожного підходу, тому що все буде зроблено для вас. Ваші консультанти з продажу будуть керувати всіма обідом та вирішувати будь-які існуючі проблеми, такі як падіння рейтингу, проблеми з клієнтами, виконання та інше.Вони скористаються всіма можливими можливостями та вирішуватимуть проблеми в бутоні.

Професійні консультанти з продажу Amazon нададуть вам доступ до найкращих практик та ефективних інструментів

Торговці, які керують власними облігаціями Amazon, зазвичай не мають часу на дослідження та розвиток бізнесу, оскільки вони є займаючись всіма повсякденними рутинними видами діяльності, такими як обробка поставок, служби підтримки клієнтів та управління іншими власниками бренда. Таким чином, може бути складним залишатись у курсі всіх новинок ринку та розвитку галузі. Отже, вам потрібна людина, яка постійно стежить за ринком Amazon і знає всі особливості алгоритму пошуку та PPC, можливості платформи тощо.Консультант з продажу Amazon допоможе вам налаштувати свій бізнес на всі ці новинки електронної комерції та захистити ваш бізнес від будь-яких втрат та зниження рейтингу.Крім того, експерт Amazon може визначити, як ці зміни можуть допомогти вашому бізнесу.

Експерт з продажу Amazon допоможе вам керувати вашим рахунком компанії Amazon і дає вам час зосередитися на основних аспектах бізнесу та виробництва

Більшість підприємств, особливо великі, використовують Amazon як додатковий ринок для продажу своєї продукції. Таким чином, вони більше зосереджуються на питаннях виробництва та на первинних ринках, таких як власне веб-джерело або автономний магазин. Важко керувати та розвивати безліч різних торгових, розподільних та маркетингових каналів відразу. Тим не менш, ви повинні були зрозуміти, що ведення бізнесу на Amazon вимагає часу та інвестицій, а іноді навіть більше, ніж потрібно інвестувати під час роботи в офлайновому бізнесі.

Успішні компанії ніколи не залишаються на лаврах, коли мова йде про розвиток бізнесу. Існує завжди кілька нових можливостей, які потрібно спробувати, деякі нові вдосконалення для реалізації, деякі нові версії для запуску та тенденції для розгляду. Процвітаючі підприємства навіть не можуть зупинитися, оскільки це може призвести до втрати грошей. Вони завжди на шляху до пошуку нових підходів до зниження витрат та збільшення прибутку. Розвиток бізнесу - найефективніший спосіб знизити витрати та націлити більше потенційних клієнтів. Таким чином, далекоглядні купці мусять розумно розподіляти свій час і ресурси.

Ви повинні присвячувати більше часу стратегічному бізнесу та розвитку продукту, ніж на харчуванні продуктами боротьби та читання останніх стратегій Amazon. Використовуючи професійні консалтингові послуги з продажу консалтингових послуг Amazon, ви можете зосередитися на основних і важливих речах, а інші аспекти будуть керуватися професіоналами.

Остаточні думки

Підводячи підсумок, все, що я вже згадував вище, можу сказати, що розумним і рентабельним є наймання продажів Amazon консультант, особливо якщо ви продаєте свою продукцію на декількох ринках. Незалежно від того, чи збираєтесь ви покращувати список Amazon або налаштовувати рекламну кампанію платити за клік, ви отримаєте більше, співпрацюючи з досвідченими професіоналами, ніж робити це самостійно. Крім того, ви зможете вивільнити час для розвитку вашого бізнесу та вдосконалення Source .

December 22, 2017