Back to Question Center
0

Як використовувати інструменти Amazon для масштабування вашого бізнесу?

1 answers:

Щоб успішно запустити свій бізнес на Amazon і мати час на розвиток вашого бізнесу, вам потрібно використовувати корисні інструменти для продавців Amazon FBA. Такі інструменти зробить ваше життя набагато простіше, заощадячи час на тривалі дослідження та аналізи ринку.

Якщо ви знаходитесь в нижній частині практики електронної комерції Amazon, я рекомендую дотримуватися основних принципів, щоб зберегти низькі витрати. Через деякий час, коли ваш бізнес стане прибутковим, ви можете почати додавати нові інструменти, щоб підвищити продуктивність вашої компанії.

Початок вашого бізнесу на Amazon не вимагає значних інвестицій. Тим не менш, ви повинні думати про свій майбутній успіх. Ви повинні розуміти, що запуск компанії на Amazon набагато простіше, ніж його розробка. У якийсь момент, вам доведеться оновити масштаб вашого бізнесу на наступний рівень. В іншому випадку ви втратите потенційних клієнтів і отримаєте прибуток.

Ось чому в цій статті ми обговоримо найбільш ефективні інструменти Amazon, які ви можете використовувати для розвитку вашого бізнесу FBA.

ТОП досліджуваних інструментів на Amazon

  • CamelCamelCamel

Це безкоштовний інструмент оцінки цін на Amazon, який допомагає підібрати де JS зупинився і відслідковує історичні дані. Він відстежує численні продукти Amazon і попереджає вас, коли ціни падають. Дані, надані інструментом Camel, допоможуть вам залишатись конкурентоспроможними у вашій ніші на ринку та бути на вершині цієї електронної комерції.Крім того, це допомагає визначити законність даних про продажі. Ви можете відстежувати, чи ці продукти просто запускаються і збільшуються продажі або постійно виконуються. Використовуючи інструмент Camel, ви можете визначити тенденцію в часі. На жаль, цей інструмент не має ніяких інших функцій.

  • Інвентаризаційна лабораторія

Інвентаризаційна лабораторія - це інструмент, який покращує перелік продуктів на Amazon. Використовуючи цей інструмент, ви можете досліджувати продукти, списувати їх та керувати ними. Крім того, ви можете відстежувати всі свої витрати і розрахувати чистий прибуток. Це дає можливість друкувати етикетки окремо під час додавання кожного товару до інвентарю. Ви отримуєте потужну перевагу, отримуючи прибуткові рекламні ресурси для вашого бізнесу за допомогою мобільного пристрою.

Іншою перевагою цього інструмента є те, що ви можете відстежувати рентабельність бізнесу для кожного SKU, до якого ви піскуєте до Amazon.

Лабораторія інвентаризації забезпечує 30 днів пробного періоду. Після цього вам доведеться заплатити 49 доларів на місяць.

  • AMZ Tracker

Для того, щоб вирощувати свої жирні продукти, потрібно знати, які ключові слова ви оцінюєте, і що потрібно для покращення продажі. Програмне забезпечення AMZ Tracker надасть вам всі ці дані, допомагаючи вам вирішувати, що саме вам слід робити у вашому бізнесі. Крім того, використовуючи цей інструмент, ви можете відстежувати свої продукти конкурента, щоб побачити, коли вони вносять зміни, які працюють. AMZ Tracker дає змогу визначити, що призводить до зниження рейтингу конверсій і своєчасного виправлення. На додаток до цього, ви можете відстежувати негативні відгуки та легше запускати продукти у своєму оглядовому клубі. Майте на увазі, що цей інструмент має щомісячну вартість і не надає безкоштовних послуг Source .

December 22, 2017