Back to Question Center
0

Чому я повинен використовувати генератор ключових слів Amazon для оптимізації списку товарів?

1 answers:

Сьогодні, коли зростає кількість людей, які займаються комерційною торгівлею на Amazon, існує реальний рівень ринкової конкуренції за вашими продуктами, що продаються там. І дуже важливо зробити сторінки продукту більш помітними при пошуку продукту. Ось чому практично неможливо вижити як успішний продавець, не вибираючи хороший генератор ключових слів Amazon і інструмент дослідження (або онлайнової структури). Але перш за все я пропоную розпочати навчання. Чому важливі цільові ключові слова? Ну, давайте подивимося.

Що таке амазонські ключові слова?

Схоже на великі пошукові системи (як-от Google, Yahoo, Bing тощо. ), вам потрібно мати надійний інструмент генерації ключових слів Amazon для виявлення тих високоспеціалізованих слів, фраз або пропозицій, які живі покупці найімовірніше використовуватимуть, коли шукатимуть продукти, що продаються там. Таким чином, середній обсяг пошуку, як видається, є одним із основних показників (звичайно, як приблизна оцінка), скільки людей насправді використовує певне ключове слово або довготривалу пошукову фразу, щоб знайти те, що вони шукають.

Чому використовується генератор ключових слів Amazon?

Ось кілька підстав для розуміння важливості вибору дійсно ефективного генератора ключових слів і пошукових інструментів Amazon.У кінцевому підсумку це необхідно для вибору правильних ключових слів, які очікуються:

  • Зробіть ваш продукт більш доступним для кожного потенційного покупця на Amazon. Простіше кажучи, з правильними ключовими словами, включеними до вашого списку продуктів, буде легше шукати людей для пошуку ваших продуктів - це допоможе покращити цільову інтерактивну експозицію певного товару / категорії продукту.
  • Насос більш цілеспрямований органічний веб-трафік - безпосередньо на сторінку продукту / головний веб-сайт. Я маю на увазі, що наявність хорошого рейтингу для певного ключового слова або довготривалої комбінації пошуку полегшує пошук алгоритму A9. Таким чином, збільшення трафіку, ймовірно, принесе вам напевно кращі шанси на продаж більшої кількості продуктів для збільшення кількості людей, які шукають відповідний елемент, або пошук у тій самій категорії товару.

Де включити ключові слова?

В основному, ваші основні цільові ключові слова призначені для використання в рамках вашої кампанії оптимізації загального списку товарів. І давайте подивимося - оптимізація вашої сторінки продукту - це постійний, трудомісткий та дуже трудомісткий процес. Але якщо ви готові і готові вкласти певний час у це, ви зможете буквально робити весь онлайн-бізнес на Amazon. Отже, коли ви виберете хороший генератор ключових слів Amazon, де використовувати найкращі ключові слова з рештою цих цінних комбінацій з довгими хвостами та пропозиціями щодо ключових слів? Нижче наведено основні розділи переліку вашої сторінки продукту для оптимізації ваших цільових ключових слів:

  • Назва сторінки продукту (найкраще місце для розміщення основних ключових слів у порядку їх зменшення).
  • Розділ опису продукту (мається на увазі головним чином включати комбінації ключових слів із довгим хвостом).
  • Список точок куль (насправді, це коротша версія опису вашого продукту, але переконайтеся, що у вас немає ключових слів, які неодноразово включаються як у ваш заголовок, так і в список куль) Source .
December 22, 2017