Back to Question Center
0

Як оцінювати продукти Амазонки, як про продавця?

1 answers:

Не потрібно казати, що кожен про-продавець повинен знати, як оцінювати продукти Амазонки, щоб вони завжди залишалися на вершині пошуку. Я маю на увазі, що високий рейтинг, ймовірно, є єдиним способом виживання там, оскільки покращення ваших поточних позицій пошуку може отримати ваші продукти безпосередньо на передній панелі вашої цільової аудиторії там. Таким чином, нижче я збираюся показати вам, як оцінювати продукти Амазонки, як справжній про-продавець. Давайте швидко пробігати наступний покроковий посібник.

Як оцінити продукти Amazon

Крок перший: визначити ваші основні цільові ключові слова

Давайте розглянемо це - оптимізація вашого списку товарів для ключових слів на Amazon абсолютно відрізняється від того, що ми мали для основних пошукових систем, таких як Google. Це означає, що для визначення основних цільових ключових слів і створення початкового списку для них вам потрібно буде скористатись інструментом Google Planner Keyword - перш за все. Таким чином, ви не тільки створите основний список цільових ключових слів для роботи, але і отримаєте загальну картину всіх загальних тенденцій використання ключових слів.

Крок другий: уточнити свій основний список у кінцевий контрольний список

Як тільки ви знайдете основний список ваших цільових ключових слів, прийшов час зробити це трохи коротше. Я маю на увазі, що вам доведеться покращити його в набагато коротший контрольний список, який містить лише найкращі з ваших ключових ключових слів і довгих комбінацій пошуку продуктів. Таким чином, я рекомендую використовувати один з наступних ключових слів для дослідження та пропозицій інструментів, спеціально розроблених для продавців Amazon. Не соромтеся спробувати будь-яку з них - головним чином тому, що я перевірив їх як для власної оптимізації списку товарів на Amazon. Зрештою, тільки вам вирішувати, який з них вибрати.

  • Sellics - цей онлайн-помічник буде особливо корисним на ранніх етапах ваших ключових досліджень. Що стосується мене, то я використовував Sellics під час мозкового штурму. І все було досить просто - все, що мені потрібно було, було просто ввести пару основних цільових ключових слів і отримати допомогу з деякими цінними ключовими пропозиціями та корисними порадами, які були витягнуті безпосередньо з моїх найближчих конкурентів на нішу / категорії на Amazon.
  • Sonar - виявився надзвичайно корисним для мене, коли я все ще не знав, як оцінювати продукти на Amazon як про. Простіше кажучи, це інструмент дослідження ключових слів дозволяє кожному продавцеві Amazon виявляти всі ці цінні ключові слова та довгострокові комбінації, необхідні для того, щоб добре оцінювати свої продукти. Схоже на інструмент для ключових слів Sellics, Sonar потрібен лише одне ключове слово, яке потрібно заповнити, щоб надати вам найкращі ключові слова, на додаток до деяких цінних веб-показників, таких як середня оцінка обсягу пошуку, поточні тенденції використання тощо Source .
December 22, 2017