Back to Question Center
0

Semalt надає 3 основні підходи, які вам слід знати

1 answers:

Web-скребком, також відомий як веб-збір та вилучення даних, є практикою вилучення інформації з мережі. Програмне забезпечення веб-скребків отримує доступ до Інтернету за допомогою протоколу передачі гіпертексту або через різні веб-переглядачі. Конкретна інформація збирається та копіюється. Він потім зберігається в централізованій базі даних або завантажується на жорсткий диск. Найпростіший спосіб отримати дані з сайту - завантажити його вручну, але ви також можете використовувати програмне забезпечення для веб-скребків, щоб виконати свою роботу. Якщо вміст розповсюджується на тисячі сайтів або веб-сторінок, вам доведеться використовувати імпорт. Io і Kimono Labs для отримання та організації даних відповідно до ваших вимог. Якщо ваш робочий процес є якісним і складнішим, ви можете застосувати будь-який з цих підходів до своїх проектів.

Підхід № 1: DIY:

Є велика кількість технологій веб-зачистки із відкритим кодом. У підході DIY ви наймаєте команду розробників та програмістів, щоб виконати свою роботу. Вони не тільки обдирають дані від вашого імені, але також будуть резервні копії файлів. Цей метод підходить для підприємств та відомих підприємств. Підхід DIY може не підходити для фрілансерів та стартапів через його високі витрати. Якщо використовуються спеціальні технології веб-скребків, ваші програмісти або розробники можуть коштувати вам дорожче, ніж звичайні ціни. Проте підхід DIY гарантує надання якісних даних.

Підхід # 2: інструменти та послуги веб-скребків:

Найчастіше люди використовують послуги та інструменти для веб-скребків, щоб виконувати свої роботи. Octoparse, Kimono, Import. Io та інші подібні інструменти реалізуються на малих і великих масштабах. Підприємства та веб-майстри навіть витягують дані з веб-сайтів вручну, але це можливо лише у тому випадку, якщо вони володіють чудовими навичками програмування та кодування. Web Scraper, розширення Chrome, широко використовується для створення мап сайтів і визначення різних елементів сайту. Після цього дані завантажуються як файли JSON або CSV. Ви можете створити програмне забезпечення для веб-скребків або використовувати вже існуючий інструмент. Переконайтеся, що програма, яку ви використовуєте, не тільки роздирає ваш сайт, але і сканує веб-сторінки. Такі компанії, як Amazon AWS та Google, надають інструменти для скребків , послуги та публічні дані без витрат.

Підхід # 3: Data-as-a-Service (DaaS):

В контексті зчитування даних , data-as-a-service є методом, який дозволяє клієнтам створювати власні канали даних. Більшість організацій зберігають дані в автоматичному сховищі. Перевага такого підходу для бізнесменів та аналітиків даних полягає в тому, що він вводить їх у нові та всеосяжні технології веб-скребків; це також допомагає генерувати більше потенційних клієнтів. Вони зможуть вибрати надійні скребки, знайти цікаві історії та візуалізувати дані для її розповсюдження без проблем.

Завантажуване програмне забезпечення для веб-скребків

1. Uipath - це ідеальний інструмент для програмістів і може перевершити загальні проблеми, пов'язані з видобутком веб-даних, такими як навігація сторінками, копання спалаху та зняття PDF-файлів.

2. Імпортувати. io - цей інструмент є найвідомішим за його зручний інтерфейс і скрип ваших даних в режимі реального часу. Ви можете отримувати виходи у форматах CSV та Excel.

3. Kimono Labs - API створюється для веб-сторінок вашого бажання, а інформація може бути знята з новин і фондових ринків Source .

December 22, 2017