Back to Question Center
0

Як отримати свій продукт на Amazon - швидко і легко?

1 answers:

Amazon відомий як дійсно популярний онлайн-ринок, який щомісяця оцінює приблизно 170 мільйонів унікальних відвідувачів. Ось чому, якщо ви продавець-початківець і хочете знати, як отримати свій товар на Amazon - ви вже в потрібному місці. Нижче я збираюся показати вам короткий крок за кроком інструкцію, щоб ви зрозуміли, як швидко отримати ваш продукт на Amazon - і почати генерувати вам успішні продажі негайно. Отже, давайте розберемося в самих основах процесу.

Як отримати свій товар на Amazon

Перш за все, дозвольте мені показати вам, як продати на Amazon. Справа в тому, що процес продажу там може бути настільки ж простим або важким - саме залежно від виду продукції, категорії або кількості, яку ви збираєтеся встановити як ціль для всіх своїх майбутніх замовлень. Але тут є чотири основи, які роблять для вас набагато простіше, принаймні те, що пов'язані з тим, щоб ваші продукти швидко перераховувалися на Amazon правильним шляхом:

1. Виберіть потрібну категорію продавця - найчастіше, це сильно залежить від певного типу бізнесу, який ви працюєте. У принципі, ви можете почати продавати двома різними способами - як невеликими індивідуальними продавцями (з огляду на те, що ваш щомісячний середній продаж знаходяться нижче 40 пунктів на місяць, середній платіж продавця буде коштувати вам не більше 1. 5 доларів за товар, що продаються там) або почати як професійний продавець з самого початку (враховуючи, що очікується, що ваші щомісячні продажі перевищують 40 пунктів продажу в місяць, ваша щомісячна комісія буде починатися з 40 доларів плюс окремі платежі по транзакції).

2. Налаштуйте власний рахунок продавця Amazon - це означає, що ви повинні отримати свій роздрібний бізнес, зареєстрований на Amazon, щоб нарешті почати продавати там. Щоб завершити цю частину налаштування облікового запису, вам буде запропоновано Amazon заповнити такі дані: Назва компанії, юридичне ім'я / адреса, параметри доставки, інформація про банківські рахунки, контактні дані (як для самого Amazon, так і для майбутніх клієнтів).

3. Створіть та заповніть свій приватний профіль продавця - саме тоді, коли ви збираєтеся дозволити всім покупцям на Amazon дізнатись, що таке ваш капелюшний супровідний магазин (розділ опису продавця, ваш власний унікальний логотип, як Amazon, основний умови вашого Політика повернення / відшкодування).

4. Тепер ви знаєте, як отримати свій товар на Amazon - пора почати продавати та пересилати! Звичайно, ця практична частина процесу, як правило, є найбільш складною. Це означає, що вам доведеться подвоїти зусилля з оптимізації пошуку та продовжувати навчитися максимально використати ваші списки продуктів. Зрештою, щоб вони продавалися вам майже самостійно Source .

December 22, 2017