Back to Question Center
0

Як правильно використовувати маркетингові інструменти Amazon?

1 answers:

Цей короткий пост присвячений маркетинговому інструменту Amazon саме AMS. Дуже важливо обговорити цю тему через "близькість конкурента", з якою більшість інтернет-продавців стикаються на Амазонці в наші дні.

Amazon Marketing Services (AMS) надає онлайн-постачальникам численні переваги та надає можливість виділитися з їхніх конкурентів та високо оцінювати свої продукти на сторінці результатів пошуку Amazon.

Кожний досвідчений маркетолог Amazon знає, що не кожен клік по вашій лістингу може означати покупку. Ось чому важливо зрозуміти, як використовувати маркетинговий інструмент Amazon для отримання значного прибутку від неї.

Чому вам потрібно використовувати маркетингові інструменти Amazon?

Як я вже згадував раніше, Amazon є дуже конкурентним ринком, де більшість ваших конкурентів ніші є одним клацанням миші, і ви всі надають ті ж переваги та мають ті ж слабкі місця. Іншими словами, ви будете ходити шиєю та шиєю зі своїми конкурентними ринками ніші та мати такі ж шанси, щоб виграти коробку для покупки на Amazon. Ваш потенційний клієнт може натиснути на сторінку вашого конкурента, і ви втратите продаж в один момент. Ось чому у вас є до 10 секунд, щоб переконати пошукача вибрати саме ваш продукт.

Служба маркетингу Amazon допоможе вам залучити більше потенційних клієнтів та збільшити видимість вашої марки на Amazon. Більш того, це дозволяє націлювати оголошення на користувачів на різних етапах купівлі цілі. Це надає вам можливість отримати свій бренд перед додатковими покупцями на ринку Amazon.

Заголовні оголошення відіграють роль брендингу, спонсорованої продукції цільових користувачів, які зацікавлені в певному товарі. Такі рекламні оголошення для продуктів допомагають вам зберігати потенційних клієнтів у межах власної торговельної обстановки Amazon.

Amazon Marketing Services перетворилася на три основних формати реклами Amazon:

  • Рекламні продукти Amazon Ads
  • Оголошення Amazon Headline Search

Всі ці рекламні формати мають своє місце в послідовності конвертацій Amazon. Виграшна маркетингова стратегія вимагає всіх цих трьох функцій, а також різних типів націлювання кожної кампанії.

Оголошення з заголовком

Оголошення з заголовками пошуку базуються на верхній частині торгової воронки. Це перше Користувачі спостерігають на сторінці результатів пошуку та безпосередньо впливають на рішення про покупку шукачів, які найкраще підходять для пошуку за ключовими словами та загальною категорією. Під заголовним пошуковим оголошенням зазвичай є спеціальний текстовий заголовок та кілька суміжних продуктів, які містять цільові пошукові терміни та найкраще відповідають загальним запитам. дайте вам можливість взаємодіяти з цільовою аудиторією на самому початку їх пошуку.

Відмінність основної переваги заголовка оголошення в пошуковій мережі коштує: це можливість спрямовувати кліки на щось інше, ніж сторінка відомостей про продукт Ви отримуєте можливість надіслати свої кліки на такі типи URL-адрес, як спеціальна URL-адреса, сторінка для друку, сторінка результатів пошуку та сторінку продуктів.

Рекламна реклама продукту

Рекламні продукти можуть бути двох типів - автоматичний і ручний. Перший - кон намет керований, а другий - за ключовими словами. Ці оголошення розміщуються в верхній або нижній частині сторінки результатів пошуку Amazon під час користування настільними комп'ютерами та сторінкою інформації про продукт під час використання мобільного пристрою. Рекламні оголошення про продукти розглядаються як оголошення середньої реклами, оскільки вони відображаються перед потенційними клієнтами, коли вони порівнюють різні варіанти покупки.

Ці оголошення доступні не тільки для продавців, але і для всіх сторонніх продавців на Amazon. Ви можете швидко створити їх і одразу ж одержати схвалення.

Ця рекламна кампанія схожа на покупки Google, оскільки реклама призначена для певного продукту. Крім того, Amazon також враховує релевантність вашого продукту користувачеві, цінову політику, огляди та історію продажу.

Найкраще, що ви можете вибрати між автоматичними та ручними типами націлювання..Коли ви автоматично запускаєте свою рекламу, Amazon використовує наявну інформацію, щоб відповідати вашим рекламним продуктам із найбільш релевантними пошуковими термінами. У випадку, коли ви керували вашою рекламою вручну, ви можете завантажити список пошукових термінів, за допомогою яких ви можете націлювати оголошення на свою продукцію. Кампанії в ручному режимі мають більшу ціну за клік, але забезпечують кращі параметри націлювання, тоді як автоматичні кампанії можуть легко створюватися та відображатись у ширшій кількості шукачів.

Я не можу голосувати ні для ручного, ні для автоматичного оголошення про продукт. Вони обидва вигідні для вашого бізнесу, тому я настійно рекомендую використовувати їх у комплексі.

Серед основних вимог до продуктів, що рекламуються компанією Amazon, ми можемо виділити наступні:

  • активний Amazon професійний рахунок продавця;
  • Можливість доставки до всіх адрес на території Сполучених Штатів;
  • Перелік ваших продуктів має базуватися на кількох доступних категоріях;
  • Ви повинні роздруковувати лише нові та оригінальні товари;
  • Ваша реклама повинна бути створена лише для того списку, який доступний для коробки покупки. В іншому випадку ваша реклама не буде показана вашим потенційним клієнтам на Amazon.
  • Ви повинні роздрібнити вашу продукцію в одній з наступних країн - США, Великобританії, Канади, Німеччини, Франції, Іспанії, Італії та Китаю.

Відображення реклами товарів

Медійні оголошення на основі продукту базуються в нижній частині послідовності продажів і відображаються лише на сторінках детальної інформації про продукт. Це ваша остання можливість змусити потенційних клієнтів здійснити покупку.

Цей вид об'яв може бути орієнтований на тип продукту, який клієнт збирається придбати, або за його поточними або попередніми налаштуваннями. Націлювання на продукти дає вам можливість визначити, які сторінки продуктів потрібно розмістити на вашій об'яві. Наприклад, ви можете відобразити свої продукти на своїх сторінках конкуруючої ніші на ринку, надавати Amazon пошуки з безкоштовними предметами за розумною ціною. Однак слід зауважити, що орієнтація на продукт обмежена глибоко, оскільки вам потрібно вибрати те, для чого ви хочете, щоб ваші об'яви з'являлися.

За своїм терміном орієнтація на інтереси може покривати більше місця, але з дещо меншою релевантністю. Використовуючи цей вид реклами, ви можете показувати свої продукти для користувачів, які переглядають певну категорію продуктів або пов'язані елементи в тій же категорії Source .

December 14, 2017