Back to Question Center
0

Semalt: вилучення веб-даних за допомогою розширення

1 answers:

Витяг інформації з потужних веб-сайтів, створених за допомогою сучасних технологій, таких як JavaScript ніколи не було так легко. Web-скребком передбачається витяг великих обсягів даних без визначення інтерфейсу прикладного програмування (API).

Для початківців техніка Web scraping в основному зосереджена на вилученні неструктурованих та напівструктурованих даних на веб-сторінках і сайтах до структурованих даних, які пізніше зберігаються в таблицях Excel та базах даних. На сьогоднішній день, скребком це самостійне завдання завдяки Google. Завдяки розширюваному веб-скребку веб-скребком є ​​лише один клік.

Неструктуровані дані в основному доступні у форматі HTML. Щоб отримати дані з сайтів у простих формах, вам доведеться робити збої. Якщо кодування не є вашим інтересом, веб-сказери розширення призначені для задоволення ваших потреб в отриманні веб-даних.

Онлайн порівняння цін

Розширення веб-скрепера витягує корисну інформацію з інтернет-магазинів, таких як зображення, ціни на продукти та опис. Інформація використовується власниками електронного бізнесу для порівняння цін та аналізу даних. Скребки також широко використовуються онлайновими туристичними агенціями. Завдяки розширенням веб-скрепера ви можете легко витягувати зображення та ціни на продукти з різних сайтів і зберігати дані в таблицях для аналізу даних.

Управління інтернет-репутацією

У світі онлайнового маркетингу збереження вашого онлайн-статусу є таким же важливим, як і перегляд маркетингових стратегій. Саме тут багато електронних підприємств йдуть не так. Грошові кошти, витрачені на управління онлайн-репутацією, не йдуть до Відносно веб-скребків ви можете отримати корисні відомості про проблеми трендів, думку клієнтів та демографічні факти.

За допомогою цього типу даних у ваших таблицях Excel ви можете визначити сфери, які впливатимуть на збільшення вашої Популярність бренда та запобігання пошкодженню репутації у реальному часі.

Виявлення змін у веб-сайті та розповсюдження спаму

Макети сайту змінюються протягом ночі. Тому важливо відзначити зміни в режимі реального часу та впроваджувати ефективні стратегії для отримуючи корисні дані.Це місце, де розширюється веб-скреблер.Ви допомогою розширення браузера ви можете виявити зміни в веб-сайті та шахрайські огляди з метою ввести в оману ваших потенційних користувачів.

Чому Web Scraper?

Веб Скребок є найпопулярнішим братом wser плагін, який пропонує послуги з вилучення даних і розширення Google Chrome безкоштовно. Дані, отримані Web Scraper, завантажуються у форматі файлу CSV, а потім зберігаються в CouchDB. Веб-скребкові заходи, такі як вилучення даних, експорт та створення веб-сторінок, виконуються в веб-переглядачі Chrome.

Що таке розширення Web Scraper?

Web Scraper - це плагін або розширення, яке безкоштовно пропонується в веб-магазині Google. За допомогою цього розширення ви можете витягувати корисні дані з потужних веб-сторінок. Дані, отримані за допомогою веб-скайпера, можуть зберігатися як файл CSV або CouchDB. Це розширення працює у файлі sitemap із слова go. Як користувач, ви вирішите, що видобути і що залишити позаду.

Щоб встановити Web Scraper, відвідайте веб-магазин Google і додайте розширення в Chrome. Нехай веб-скребковий розтягнення робить збої для вас. Цей плагін здійснює навігацію та вилучення даних відповідно до збірки сторінок сайту кінцевим користувачем Source .

December 14, 2017