Back to Question Center
0

Як вибрати релевантні ключові слова для вашого бізнесу Amazon?

1 answers:

У наших попередніх публікаціях ми багато пишемо про трюки оптимізації Amazon, зокрема про оптимізацію заголовка та опису, правильну організацію кульових точок тощо. Однак ми не присвятили цілу статтю темі дослідження ключових слів для оптимізації вашого списку Amazon. Це важлива тема, яка вимагає особливої ​​уваги, оскільки вона є відправною точкою для всіх рекламних кампаній Amazon. І навіть якщо ви відчуваєте, що знаєте все про дослідження ключових слів Amazon, іноді це допомагає мати невеликий контрольний список, до якого слід звернутися. У цій статті ми склали список того, що, на нашу думку, є важливими моментами, які потрібно дотримуватися, коли мова йде про пошукову оптимізацію та дослідження ключових слів. Отже, давайте продовжимо!

Короткий Amazon SEO довідник

  • Зробіть оптимізацію свого опитування з урахуванням користувача

Це, мабуть, найважливіший аспект просування бізнесу електронної комерції, чи ви робите свій бізнес на Amazon або будь-яких інших пошукових системах. Однак варто зазначити, що різні пошукові системи вимагають різних речей. Ось чому слід пам'ятати, що, якщо ви рекламуєте свої продукти на Amazon, вам потрібно орієнтуватись на конкретну аудиторію та бути надто точною з вибором категорій і підкатегорій. Інша відмінність полягає в тому, що ви повинні бути набагато докладніше в Amazon, що це потрібно в інших пошукових системах, таких як Google або Bing.

  • Знати потреби та переваги цільової аудиторії

Продовжуючи попередній пункт, я хотів би зазначити, що ви повинні знати, яка ваша цільова аудиторія для Amazon це пошук для. Тут я кажу про вибір цільових пошукових термінів. Не випадково зібрати список загальних ключових слів Amazon, таких як "одяг", "книги" тощо. Нераціонально використовувати загальні слова для просування вашої продукції, особливо якщо ви недавно створили свій бізнес на Amazon. Замість цього ви повинні скласти ключові слова на основі ваших досліджень, які обмежують область застосування. Це означає, що вам потрібно акцентувати увагу на довготривалих пошукових термінах, таких як "чоловічі туфлі", "одяг для вагітних" тощо.

  • Пам'ятайте про структуру SEO

Щоб досягти успіху на Amazon, вам потрібно дотримуватися структури SEO Amazon. У Amazon є свої власні правила, як продавці повинні вводити інформацію про свої речі в списку. Якщо порівняти з Google, то легко встановити свій бізнес на Amazon, тому що Amazon вже зробив свої дослідження. Оскільки основна мета Amazon полягає в тому, щоб продавати якомога більше продуктів, вони хочуть, щоб певні типи пошукових термінів та фраз були певним місцем розташування на списках продавця, щоб зробити їх добре конвертованими..

  • Надайте пошуки якомога більше інформації

Пам'ятайте, що будь-який розділ вашого списку Amazon може бути порожнім без будь-якої причини. Якщо ви зробили це, то інформація там. Це показує вашу некомпетентність і викликає підозру. Якщо ви зробили це, то ви вже знаєте всю необхідну інформацію і виглядаєте компетентним. Порожні поля у вашому списку можуть допомогти вашим потенційним клієнтам пропустити пропозицію та стати клієнтом однієї з ваших нішевих конкурентів. Саме тому ви повинні надавати шукачам те, що вони шукають.

Як вибрати ключові слова з Amazon?

  • Які переваги далекобійних ключових слів?

Як я вже згадував перед довгими хвостими ключовими словами на Amazon, це вихід для будь-яких початківців та малого бізнесу. Якщо ви хочете, щоб ваша продукція була видима на сторінці результатів пошуку, переконайтеся, що ви націлюєтесь на відповідні та довгі пошукові терміни. Загалом, слова з довгими хвостами - це ті, які містять рядку трьох або більше пошукових термінів, які коротко описують те, що ви продаєте. Згідно з статистичними даними, довгі хвости ключові слова складають майже три чверті шукачів в Інтернеті. Саме тому це розумне рішення провести складне маркетингове дослідження, щоб створити список найбільш актуальних для вашого бізнесу довгострокових пошукових термінів.

Є три основні способи отримання списку цільових пошукових термінів Amazon.

Перш за все, ви можете досліджувати їх вручну. Однак слід мати на увазі, що це процес, що вимагає багато часу, і вимагає спеціальних знань та розуміння ринкових процесів.

Інший спосіб проведення дослідження ключових слів - це наймати спеціаліста з SEO або консультанта, який спеціалізується на оптимізації Amazon. Я рекомендую вам покладатися на наших Semalt експертів, якщо ви хочете отримати професійну підтримку та зробити свій бізнес Amazon процвітаючою. Вам потрібно зробити одноразовий платіж за повний пакет послуг з оптимізації, який включає пропозиції щодо створення ключових слів, ефективну кампанію по створенню посилань, до 100 націлених пошукових термінів у Google TOP10, покращення накопичувального рейтингу, перевірку на наявність помилок в мережі SEO та інші пов'язані з питаннями управління.

І, нарешті, ви можете використовувати онлайн-програмне забезпечення для професійного дослідження ключових слів для вашого бізнесу Amazon..Для цих цілей ви можете використовувати такі перевірені інструменти, як Планувальник ключових слів Google (надасть вам не точні дані, оскільки воно більше базується на пошуку Google); Keywordtool.io (він аналогічний Планувальнику ключових слів Google і надає вам пропозиції щодо ключових слів, характерні для Amazon); Джунглі Скаут (ці інструменти можуть надати вам дані, які показують, які ключові слова генерують найбільшу кількість продажів).

  • Як адаптувати ключові слова відповідно до конкурентоспроможності?

Як ви знаєте, Amazon - це дуже конкурентний ринок, де умови пошуку конкурують один з одним, і ваша основна задача - трошки відірватися від пакунка. Ви повинні шукати високоточні пошукові терміни з низькою конкурентоспроможністю. Проте, це нелегке завдання знайти такі слова, і, на жаль, будь-який професійний інструмент онлайн-досліджень може надати вам їх. Ось чому вам потрібно терпеливо і наполегливо розкривати їх вручну.

  • Як перехитрити вашу ринкову нішу конкурентів?

Це може звучати несерйозно, але це все-таки правда. Найкращий спосіб перемогти своїх конкурентів ніша Амазонки - це забути про них. Ви повинні надягнути пару шкільників і підняти вперед. Не вимірюйте себе іншими стандартами і не замислюйтесь над своїми комерційними цілями. Однак це не означає, що ви повинні ігнорувати своїх конкурентів взагалі. Розумно бути в курсі їх підйоми і падіння, і час від часу запозичувати свої робочі маркетингові справи. Однак, на мій погляд, краще витрачати цей час на розробку власної маркетингової стратегії Amazon.

Остаточні думки

Цей короткий посібник з оптимізації допоможе вам досягти успіху на Amazon і мати на увазі основи, необхідні для здорової присутності Amazon. Тим не менш, ви повинні намагатися підтримувати баланс між формулою вниз і як і раніше бути унікальним і творчим. Ось чому використовуйте те, що ви продуктивно працюєте, і покладайте деякі зусилля щодня на оптимізацію списку Amazon. І результати покажуть про те, що вони повинні бути Source .

December 13, 2017