Back to Question Center
0

Що таке скребковий сайт? - Відповідь Semalt

1 answers:

Сайт скрепера - це веб-сайт, який копіює вміст з інших блоґів та веб-сайти, що використовують деякі технології веб-скребків. Цей вміст відображається з метою отримання доходів шляхом реклами або шляхом продажу даних користувача. Різні сайти скреперів відрізняються за формами та типами, починаючи з веб-сайтів із вмістом спаму , до агрегації цін та торгових точок в Інтернеті.

Різні пошукові машини, особливо Google, можуть розглядатися як сайти скребків. Вони збирають вміст з кількох веб-сайтів, зберігають їх у базі даних, індексують і представляють витягнуті чи зняті матеріали користувачам в Інтернеті. Фактично, більша частина вмісту, вилученого або витягнута пошуковими системами, захищена авторськими правами.

Зроблено для реклами:

Деякі сайти скрепера створюються для заробітку в Інтернеті за допомогою різних рекламних програм. За таких умов вони називаються веб-сайтами Made for AdSense або MFA. Принижуючий термін відноситься до сайтів, які не мають жодної вартості, що очікують залучення, заманюють та залучають відвідувачів на зазначені веб-сайти для отримання кліків по рекламі. Сайти та блоги Made for AdSense вважаються потужним спамом пошукових систем. Вони розбавляють результати пошуку з менш ніж задовільними результатами. Як відомо, деякі сайти скрепера посилаються на інші веб-сайти та прагнуть покращити рейтинг пошукової системи за допомогою приватних мереж блоґів..До того, як Google оновила свої пошукові алгоритми, різноманітні типи скребкових сайтів, як відомо, були відомі серед спеціалістів SEO та маркетологів. Вони використовували цю інформацію для spamdexing та виконували різні функції.

Законність:

Сайти скрепера, як відомо, порушують закони про авторське право. Навіть якщо взяти вміст із сайтів із відкритим вихідним кодом, це порушення авторських прав, якщо це зроблено таким чином, що не дотримується жодної ліцензії. Наприклад, у Вікіпедії використовувалися ліцензії GNU Free Documentation License та Creative Commons ShareAlike, і вони вимагали, щоб перевидавець Wikipedia мав інформувати читачів про те, що вміст було скопійовано з енциклопедії.

Методи:

Методи або способи, націлені на веб-сайти , відрізняються від одного джерела до іншого. Наприклад, веб-сайти з великою кількістю даних або вмісту, такими як побутові електроніки, авіакомпанії та відомчі магазини, можуть регулярно орієнтуватися на конкурентів. Їх конкуренти хочуть бути в курсі поточних цін та ринкових цін бренду. Інший тип скребків тягне фрагменти та текст з сайтів, які високо оцінюють за певними ключовими словами. Вони, як правило, покращують свій рейтинг на сторінці результатів пошуку (SERP) і вилучають з оригінальних веб-сторінок. RSS-канали також є вразливими до скребків. Скребки, як правило, асоціюються з ландшафтними фермами і сприймаються, коли веб-сайт скрепера знову і знову посилається на той самий веб-сайт.

Викрадення домену:

Програмісти, які створили скреперські сайти, можуть придбати застарілі домени, щоб отримати їх повторно для цілей SEO. Така практика дозволяє експертам SEO використовувати всі зворотні посилання цього доменного імені. Деякі спамери намагаються збігатися з темами застарілих сайтів і / або копіювати весь вміст з свого Інтернет-архіву, зберігаючи автентичність та видимість цього сайту. Хостингові служби часто надають можливість знайти назви застарілого домену, а хакери або спамери використовують цю інформацію для розробки власних веб-сайтів Source .

December 6, 2017