Back to Question Center
0

Semalt пояснює, що веб-скребком є

1 answers:

Веб кошик - це процес витягування великих обсягів даних з різних веб-сайтів використовуючи інструмент під назвою веб-скребок . Витягнуті дані можна зберегти в зазначеній папці або в будь-якому іншому місці. Він також може бути збережений у базі даних у форматі таблиці чи електронної таблиці.

Вміст більшості веб-сайтів можна переглядати лише за допомогою веб-браузера. Ви не можете зберегти копію для особистого користування. Єдиний спосіб - скопіювати вміст вручну та вставити його в інше місце. Окрім виснажливості та розчарувань, це також займає багато часу. Уявіть собі, що вам потрібно скопіювати весь вміст веб-сайту з 200 сторінок. Це займе величезний час!

Однак веб-скребком є ​​метод, який може автоматизувати цей процес. Замість ручного копіювання програмне забезпечення для веб-скребків або скарбниця веб-сайтів виконуватиме роботу за дуже короткий час. Це допоможе вам заощадити біль, зусилля та час.

Програмне забезпечення має можливість очищення різних елементів даних з декількох веб-сторінок різних веб-сайтів на ваш запит. Наразі існують два основних типи шаблонних веб-сайтів. конкретні цілі або веб-сайти.З іншого боку, є загальні скребки, які можуть бути налаштовані на роботу з будь-яким веб-сайтом. Незалежно від того, який ви вибрали, потрібно лише натиснути одну кнопку, щоб видобувати та зберігати деякі дані на вашому локальному комп'ютері. 3)

З огляду на те, що вартість користувальницького програмного забезпечення є досить високою, багато людей вважають за краще піти на загальне програмне забезпечення веб-скребків, однак у них є свої недоліки, їх дуже важко встановити та використовувати , особливо для нетехнічного користувача, і їм часто важко вчитися

Саме тут WebHarvy корисний, розроблений для усунення труднощів, що виникають при використанні більшості загальних веб-скребків. пропонує інтуїтивно зрозумілу точку та клацніть інтерф туз За допомогою WebHarvy видалення даних з будь-якого веб-сайту становить пару хвилин.

Інструмент поставляється з відеокліпом, який показує, наскільки легко його можна налаштувати та використовувати для потреб вилучення даних. Після перегляду відео ви дізнаєтеся, наскільки простим є його інтерфейс точки та клацання. Те, що дійсно стоїть на цьому інструменті, полягає в тому, що для цього не потрібно кодувати конфігурацію. Він може бути налаштований на збиття даних з будь-якого веб-сайту за допомогою декількох клацань миші. Щоб вибрати дані, які потрібно скасувати, потрібно лише вказати мишу на елементи даних. Щоб оцінити це, ви можете спробувати свою оцінну версію, і ви також можете подивитися демонстрацію відео Source .

Причини, чому ви повинні спробувати WebHarvy:

  • Будучи загальним скребком даних, він дешевший, ніж спеціально побудовані
  • Вона не вимагає коду для налаштування та використання ( 33)
  • Дуже простий у використанні навіть для нетехнічного користувача
  • Вона поставляється з оцінною версією та демонстрацією відео

December 6, 2017