Back to Question Center
0

Semalt: дивовижні особливості NeoDownloader - високоякісний сканер зображення

1 answers:

NeoDownloader - це швидке, зручне та просте рішення для визначення параметрів сайт та завантаження масових файлів з будь-якого веб-сайту чи блогу. Цей інструмент має на меті допомогти нам автоматично завантажувати та переглядати від сотень до тисяч фотографій, зображень, високоякісних відеозаписів, шпалер, mp3-файлів або будь-якого іншого файлу.

Вам просто потрібно вказати URL-адресу або посилання та вибрати те, що ви хочете зробити. NeoDownloader допомагає завантажувати дані з різних веб-сторінок у вигляді зображень та відео та полегшує завантаження одного або декількох галерей зображень без проблем. Ця повністю автоматична програма навіть допомагає завантажити весь веб-сайт з мережі. Що вам потрібно зробити, це перетягнути посилання з браузера на плаваючу кошик NeoDownloader. Таким чином, ви зможете завантажувати свої улюблені фотографії з будь-якого сайту за допомогою лише декількох клацань миші.

Це один з найкращих вбудованих переглядачів зображень та медіаплеєрів в Інтернеті. NeoDownloader дозволяє переглядати будь-який файл, який ви завантажили протягом декількох секунд, і навіть відображає їх у вигляді слайд-шоу.

Неймовірно, NeoDownloader поставляється в комплекті з величезною онлайновою базою даних готових до завантаження проектів, таких як численні шпалери, найпопулярніші фотографії красивих моделей та знаменитостей, ілюстрація популярних фотографів та художників, смішні знімки анімаційні GIF-файли. Цей знімок зображення та програма завантаження полегшує завантаження наших улюблених фотографій, пісень та аудіо-відео файлів.

NeoDownloader Особливості:

1. NeoDownloader простий у використанні:

Можна з упевненістю сказати, що NeoDownloader простий у використанні і оснащений зручним інтерфейсом. Використовуючи цей інструмент, вам не потрібно турбуватися про спливаючі вікна та банери.

2. Завантажте будь-який тип графічного файлу:

Одна з найкращих і найбільш відомих функцій NeoDownloader - це те, що ви можете завантажити свій вибір аудіо, відео, зображень або будь-яких інших файлів за лічені секунди ..Справа плюс в тому, що NeoDownloader робить свою роботу швидко і ніколи не компрометує якість.

3. Завантажте діапазони URL та списки URL-адрес:

Те, що робить NeoDownloader відмінним, це можливість завантажувати діапазони URL-адрес та списки URL-адрес миттєво. Вам просто потрібно вказати кількість URL-адрес і дозволити NeoDownloader виконувати свою роботу.

4. NeoDownloader допомагає завантажити з будь-якого веб-сайту:

Навіть якщо веб-сайт захищений паролем, NeoDownloader полегшить завантаження та збереження ваших улюблених фотографій, аудіо- та відеофайлів.

5. Додаткові фільтри:

Додаткова опція фільтрування NeoDownloader дозволяє завантажувати дані, які ви любите, і уникає завантаження небажаного вмісту на жорсткий диск.

6. Кілька з'єднань:

NeoDownloader дозволяє до двадцяти одночасних з'єднань.

7. Можливості слайд-шоу:

NeoDownloader поставляється з вбудованим переглядачем зображень і має дивовижні можливості слайдів. Крім того, його аудіо / відеоплеєр робить вибір не програмістів та фрілансерів.

8. Підтримка різних архівів:

NeoDownloader - це один з тих самих інструментів, який підтримує як архіви RAR, так і Zip. Це означає, що ви можете зберігати свої графічні файли або інший тип даних в обох форматах.

9. NeoDownloader Lite:

NeoDownloader Lite - безкоштовний завантажувач масових зображень, який підтримує файли PNG та JPG. Використовуючи цей інструмент, вам не потрібно шукати в Інтернеті серійний номер, реєстраційний код або генератор ключів Source .

December 6, 2017